Sešit ke knížce Na svačinu přišel tygr je hotový, listopad 2020

Milí učitelé a milé děti, přejeme Vám, aby Vás práce se sešitem bavila, a dejte nám vědět, co se povedlo a co je ještě třeba zlepšit. Sešit je samostatně neprodejný, objednat jej můžete spolu s knížkou v rámci velké vánoční slevy pro školy.

 Věnujeme knížky dětem z dětských domovů, říjen 2020

Na letošní prosinec plánujeme předání téměř stovky knížek deseti dětským domovům ve Středočeském kraji. O události budeme dále informovat.

Připravujeme pracovní sešit ke knížce, červenec 2020

Knížka na svačinu přišel tygr nás inspirovala k zamyšlení, jak dětem knihy představovat tak, aby je neodložily po prvním čtení, ale aby se k nim chtěly neustále vracet. Tvorbou pracovního sešitu chceme nabídnout cesty projektového vyučování, kdy děti díky knížce poznávají svět, seznamují se s anglickými reáliemi a zopakují si anglická slovíčka. Už se těšíme na výsledek!

Poděkování za Vaše příspěvky na Hithitu, říjen 2018

Podařilo se! Sbírka byla úspěšně ukončena a díky Vašim příspěvkům jsme dosáhli cílové částky. Chtěli bychom Vám poděkovat, že jste se stali součástí našeho projektu a za Vaši úžasnou podporu. Hortenzie a její stín už putuje do tiskárny a my hoříme zvědavostí, jak se Vám bude líbit.

Let's go to... cyklus workshopů, 2015 a 2016

Naše kreativní putování s knížkou právě začíná! Knížka My name is Karamel a bydlím v Londýně je na světě a my se postupně vydáme za dětmi do celkem čtyř měst. Navštívíme Londýn, Birmingham, Brno a Ostravu. Připravili jsme pro vás spoustu výtvarných aktivit a do batůžku s sebou přibalíme i autorku knížky. Když budete hodní, řekne vám, jak to bylo s medvídkem Karamelem ve skutečnosti.

Karamel jde do tisku, červen 2015

A je to tady! Díky Vašim příspěvkům v rámci crowdfundingové kampaně JustGiving se nám podařilo vybrat finanční prostředky potřebné na tisk knihy. Velmi děkujeme za Vaši podporu!